Підбір картриджів по принтеру

Не знайшли свій автомобіль? Сповістіть нас про це і отримайте знижку 3% на покупку.

Щітки склоочисника, склоочисники

Щітки склоочисника питання та відповіді

→ Склоочисник, щітка склоочисника, двірник - в чому різниця?

Ніякої. Канонічна та правильна назва - склоочисник, також можна використовувати щітка склоочисника. Однак в Україні історично слово "двірники" стало розмовним позначенням автомобільних склоочисників і саме так найчастіше їх називають та шукають в інтернеті. Все це одне й теж - пристрій для очищення крапель дощу, снігу й бруду зі скла автомобіля. Питання тільки в тому, як зручніше його називати.

→ Які бувають виробники склоочисників?

В нашому магазині є щітки склоочисника таких брендів, як Alca, BOSCH, Denso, SCT Mannol, SWF, Oximo, Trico, Valeo, WIPERS, серед яких можна виділити BOSCH, Trico и WIPERS - як найпопулярніші щітки склоочисника, Denso, SWF и Valeo - як найякісніші та найдорожчі склоочисники, Oximo и Alca (Heyner) - найдоступніші щітки. Якщо ж казати за конкретні моделі, найбільш популярні щетки склоочисника BOSCH AeroTwin, Trico Flex, а также WIPERS Rain Shield всех типов (безкаркасні, гібридні, задні).

→ Чи можу я придбати склоочисник в своєму місті?

Так, можете. Ми відправляємо щітки склоочисника у всі міста і населені пункти України з безкоштовною доставкою на склад перевізника (Нова Пошта, УкрПошта, Justin). Ви можете купити склоочисник на двірники юа, в Алчевську, у Білій Церкві, у Бердянську, в Борисполі, у Броварах, у Вінниці, у Горловці, у Дніпрі, у Донецьку, у Житомері, у Запоріжжі, у Івано-Франківську, у Камʼянці-Подільскому, у Камʼянському, в Києві, у Конотопі, у Краматорську, у Кременчуку, у Кривому Розі, у Кропивницькому, у Луганську, у Луцьку, у Львові, у Макіївці, у Маріополі, у Мелітополі, у Мукачево, у Миколаєві, у Нікополі, в Одесі, у Павлограді, у Полтаві, у Рівному, у Словʼянську, у Сумах, у Тернополі, в Ужгороді, в Умані, у Харкові, у Херсоні, у Хмельницькому, у Черкасах, у Чернігові, у Чернівцях, або будь-яку точку України, якщо Вашого міста або населеного пункту немає в списку.